Dzienne archiwum: 30 czerwca 2023

Profilaktyka i edukacja zdrowotna dla kobiet w różnym wieku

Profilaktyka i edukacja zdrowotna dla kobiet w różnym wiekuW maju 2023 r. podpisana została umowa o udzielenie pomocy finansowej w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego na dofinansowanie realizacji zadania pn. „Profilaktyka i edukacja zdrowotna dla kobiet w różnym wieku”, w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Zdrowia Kobiety „Mazowsze dla Zdrowia Kobiety 2023”. Powiat Pułtuski zaprasza kobiety od 20 roku życia, z terenu gmin Pułtusk, Obryte i Pokrzywnica, do udziału w zadaniu. Formularze zgłoszeniowe przesyłać można w terminie od 3 do 7 lipca 2023 r. W ramach zadania przewidziane zostały bezpłatne pakiety badań laboratoryjnych, konsultacje lekarskie i udział w spotkaniu z zakresu promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej.