Dzienne archiwum: 13 czerwca 2023

Wakacyjny pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich niebawem wyruszy w trasę

bilety.mazowieckie.com.pl24 czerwca, „Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” uruchomi wakacyjne połączenie Warszawy z Trójmiastem i Ustką – pociąg „Słoneczny”, dodatkowo tak jak w poprzednim roku uruchomione zostanie połączenie w soboty, niedziele i święta – „Słoneczny – BIS”, które umożliwi podróżnym dojazd do Trójmiasta.
„Słoneczny” składa się z nowoczesnych wagonów piętrowych i lokomotywy Traxx wyprodukowanych przez firmę Bombardier. Podróż „Słonecznym” jest szybka i komfortowa. Wagony piętrowe są klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także wyposażone
w przewijaki dla niemowląt oraz stojaki na rowery. Nad spokojnym przebiegiem podróży każdego turysty czuwa uprzejma obsługa pociągu.