Dzienne archiwum: 15 czerwca 2023

Laureaci English Master odebrali nagrody

Laureaci English Master odebrali nagrody W czwartek 15 czerwca, Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak wraz z Zastępcą Burmistrza Miasta Pułtusk Mateuszem Miłoszewskim, wzięła udział w rozdaniu nagród zwycięzcom tegorocznej edycji Konkursu Języka Angielskiego English Master, organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku. W tym roku, po raz pierwszy, konkurs został wpisany na listę Mazowieckiego Kuratora Oświaty do wykazu zawodów wiedzy. Pierwsze trzy miejsca będą uwzględnianie jako szczególne osiągnięcia podczas rekrutacji. Laureatów, zaproszonych gości, nauczycieli języka angielskiego oraz dyrektorów szkół powitała dyrektor LO im. Piotra Skargi Anna Majewska. Honorowy patronat nad konkursem objął Mazowiecki Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Pułtuski i Burmistrz Miasta Pułtusk. Partnerami konkursu były wydawnictwa językowe Pearson i Macmillan Education, zaś patronami medialnymi lokalne media.