Profilaktyka i edukacja zdrowotna dla kobiet w różnym wieku

Profilaktyka i edukacja zdrowotna dla kobiet w różnym wiekuW maju 2023 r. podpisana została umowa o udzielenie pomocy finansowej w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego na dofinansowanie realizacji zadania pn. „Profilaktyka i edukacja zdrowotna dla kobiet w różnym wieku”, w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Zdrowia Kobiety „Mazowsze dla Zdrowia Kobiety 2023”. Powiat Pułtuski zaprasza kobiety od 20 roku życia, z terenu gmin Pułtusk, Obryte i Pokrzywnica, do udziału w zadaniu. Formularze zgłoszeniowe przesyłać można w terminie od 3 do 7 lipca 2023 r. W ramach zadania przewidziane zostały bezpłatne pakiety badań laboratoryjnych, konsultacje lekarskie i udział w spotkaniu z zakresu promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej.

Mazowsze dla Zdrowia Kobiety 2023

#Mazowszepomaga  #programywsparcia  #zdrowiekobiety

Termin zakończenia realizacji zadania zgodnie z umową to 31 października 2023 r. Całkowita wartość zadania zgodnie z umową o dotację: 100 192,44 zł z czego: dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego – 90 000,00 zł, wkład własny Powiatu Pułtuskiego – 10 192,44 zł.

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji – regulamin, formularz zgłoszeniowy, deklaracja uczestnictwa, pakiet badań oraz zasady rekrutacji – dostępne na dedykowanej zadaniu stronie internetowej: https://bip.powiatpultuski.pl/id/1102.

Profilaktyka i edukacja zdrowotna dla kobiet w różnym wieku

Mazowsze dla Zdrowia Kobiety

Zadanie pn. „Profilaktyka i edukacja zdrowotna dla kobiet w różnym wieku”
współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

POWIAT PUŁTUSKI
beneficjent środków budżetu Województwa Mazowieckiego
Samorządowego Instrumentu Wsparcia Zdrowia Kobiety

„Mazowsze dla Zdrowia Kobiety 2023”

zaprasza kobiety od 20 roku życia,
z terenu gmin Pułtusk, Obryte i Pokrzywnica,
do udziału w zadaniu pn.

„Profilaktyka i edukacja zdrowotna dla kobiet w różnym wieku”

W ramach zadania przewidziane zostały bezpłatne pakiety badań, konsultacje lekarskie
i udział w spotkaniu z zakresu promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej.
Formularze zgłoszeniowe przesyłać można

w terminie od 3.07.2023 r. do 7.07.2023 r.

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji dostępne na dedykowanej zadaniu stronie internetowej: https://bip.powiatpultuski.pl/id/1102