Dzienne archiwum: 26 marca 2024

Finał XXIV edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej

Finał XXIV edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki NożnejW niedzielę 24 marca, w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku, odbył się finał XXIV edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej, pod patronatem Starosty Pułtuskiego i Burmistrza Miasta Pułtusk. Organizatorem Ligi był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku. Atrakcją niedzielnego finału był mecz towarzyski, rozegrany przez drużynę zawodników ligi z drużyną Wenecji Pułtusk. Dyplomy za udział, puchary i nagrody zwycięskim drużynom wręczyli: w imieniu Starosty Pułtuskiego Jana Zalewskiego dyrektor Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Pułtusku Anna Makówka, Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk, dyrektor MOSiR w Pułtusku Marta Tyszkiewicz-Wymysłowska, prezes Wenecji Pułtusk Bartłomiej Wasążnik wraz z trenerem Piotrem Lichotą, a także dyrektor PSP nr 1 Kamil Grabowski.