Dzienne archiwum: 11 marca 2024

Przebudowa przy zabytku A-1406-Budynek LO im. P. Skargi w Pułtusku – podpisanie umowy z wykonawcąW poniedziałek 11 marca, w Starostwie Powiatowym w Pułtusku, została podpisana umowa na realizację zadania pn. „Przebudowa przy zabytku A-1406-Budynek LO im. P. Skargi w Pułtusku” (modernizacja instalacji centralnego ogrzewania). Umowę, w obecności Starosty Pułtuskiego Jana Zalewskiego oraz Wicestarosty Beaty Jóźwiak, podpisała dyrektor szkoły Anna Majewska oraz wykonawca Dariusz Górecki – firma „Usługi Remontowo Budowlane Dariusz Górecki”. Wartość inwestycji wynosi 958 300,00 zł, w tym: kwota dofinansowania – 910 385,00 zł, wkład własny 47 915,00 zł. Zadanie jest współfinansowane z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.