Finał XXIV edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej

Finał XXIV edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki NożnejW niedzielę 24 marca, w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku, odbył się finał XXIV edycji Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej, pod patronatem Starosty Pułtuskiego i Burmistrza Miasta Pułtusk. Organizatorem Ligi był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku. Atrakcją niedzielnego finału był mecz towarzyski, rozegrany przez drużynę zawodników ligi z drużyną Wenecji Pułtusk. Dyplomy za udział, puchary i nagrody zwycięskim drużynom wręczyli: w imieniu Starosty Pułtuskiego Jana Zalewskiego dyrektor Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Pułtusku Anna Makówka, Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk, dyrektor MOSiR w Pułtusku Marta Tyszkiewicz-Wymysłowska, prezes Wenecji Pułtusk Bartłomiej Wasążnik wraz z trenerem Piotrem Lichotą, a także dyrektor PSP nr 1 Kamil Grabowski.

Wyniki kilkumiesięcznych rozgrywek w ramach XXIV Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej przedstawiają się następująco:

I LIGA
I miejsce – WJEŻDŻAM I ROZJEŻDŻAM
II miejsce – FC NIEMCY
III miejsce – FUTURE STARS

II LIGA
I miejsce – NO NAME
II miejsce – FC PONIKIEW
III miejsce – FC LIDL

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, a zwycięzcy pierwszoligowych trzech miejsc vouchery ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku. Sponsorami nagród w XXIV Miejsko-Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej byli również: Burmistrz Miasta Pułtusk, firma „Drogi i Mosty” Jan Kaczmarczyk oraz firma ISBUD Józef Łatyfowicz.

Ponadto, tytuł najlepszego bramkarza wywalczył Krzysztof Bajno, najwszechstronniejszego zawodnika Kamil Jagielski. Królem strzelców został Radosław Buraczyński. Nagroda Fair Play ufundowana przez dyrektora PSP nr 1 przypadła Emilowi Tuszyńskiemu.

Wyróżnienia otrzymali: najstarszy zawodnik Andrzej Mróz, a także Jakub Krzyżewski, Adrian Rogalski, Michał Obidziński, Michał Drzewiecki, Patryk Kalinowski, Marcin Bysko, Damian Szymański, Michał Pachocki, Dawid Sokołowski, Jakub Górski, Bartosz Brzeziński, Mateusz Kazimierczak, Igor Pik, Jakub Włodarczyk, Filip Gorczyński, Kacper Poraziński, Piotr Jabłoński, Aleksander Dobrowolski, Gabriel Kamiński, Grzegorz Wdowiński.