Dzienne archiwum: 26 kwietnia 2024

Pożegnanie absolwentów szkół ponadpodstawowych Powiatu Pułtuskiego

Pożegnanie absolwentów szkół ponadpodstawowych Powiatu PułtuskiegoW piątek 26 kwietnia, absolwenci szkół ponadpodstawowych – Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi, Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego oraz Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa – odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Podczas tej ważnej uroczystości abiturientom towarzyszyli przedstawiciele władz Samorządu Powiatu Pułtuskiego – Wicestarosta Beata Jóźwiak, która uczestniczyła w uroczystości w ZS im. Bolesława Prusa, Sekretarz Powiatu Katarzyna Jankowska, która obecna była podczas pożegnania absolwentów LO im. Piotra Skargi w Pułtusku oraz Dyrektor Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Pułtusku Anna Makówka, która wzięła udział w pożegnaniu absolwentów ZSZ im. Jana Ruszkowskiego. Panie wręczyły Nagrody Starosty Pułtuskiego absolwentom z najwyższymi wynikami w nauce w roku szkolnym 2023/2024.