Pożegnanie absolwentów szkół ponadpodstawowych Powiatu Pułtuskiego

Pożegnanie absolwentów szkół ponadpodstawowych Powiatu PułtuskiegoW piątek 26 kwietnia, absolwenci szkół ponadpodstawowych – Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi, Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego oraz Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa – odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Podczas tej ważnej uroczystości abiturientom towarzyszyli przedstawiciele władz Samorządu Powiatu Pułtuskiego – Wicestarosta Beata Jóźwiak, która uczestniczyła w uroczystości w ZS im. Bolesława Prusa, Sekretarz Powiatu Katarzyna Jankowska, która obecna była podczas pożegnania absolwentów LO im. Piotra Skargi w Pułtusku oraz Dyrektor Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Pułtusku Anna Makówka, która wzięła udział w pożegnaniu absolwentów ZSZ im. Jana Ruszkowskiego. Panie wręczyły Nagrody Starosty Pułtuskiego absolwentom z najwyższymi wynikami w nauce w roku szkolnym 2023/2024.

Nagrody Starosty Pułtuskiego otrzymali:

– Absolwentka LO im. Piotra Skargi w Pułtusku Sabina Bugaj

– Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego Aleksandra Janas oraz absolwent Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego Kamil Sieńkowski

– Absolwentka Technikum nr 2 w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa Zuzanna Daniluk

Wszystkim absolwentom ze szkół Powiatu Pułtuskiego gratulujemy ukończenia edukacji ponadpodstawowej, życzymy dalszych sukcesów oraz powodzenia na egzaminie maturalnym.

Pożegnanie absolwentów ZS im. Bolesława Prusa

Pożegnanie absolwentów LO im. Piotra Skargi