Dzienne archiwum: 25 lipca 2023

Pułtuskie obchody Święta Policji

Pułtuskie obchody Święta PolicjiWe wtorek 25 lipca, na placu przed nową siedzibą Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, odbyły się obchody 104. rocznicy powstania Polskiej Policji. Z ramienia Samorządu Powiatu Pułtuskiego w uroczystości wzięła udział Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu w Pułtusku Tadeuszem Nalewajkiem. Obecny był również Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa Rady Powiatu radny Mirosław Barszcz. Podczas policyjnego apelu z okazji Święta Policji, kierownictwo mazowieckiego garnizonu reprezentował Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Dariusz Król. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli lokalnych samorządów, służb mundurowych, instytucji, firm oraz duchowieństwa. Wszystkich przybyłych na uroczystość powitał Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku mł. insp. Paweł Antośkiewicz.