Zwycięstwo drużyny Powiatu Pułtuskiego w meczu towarzyskim z Gminą Pułtusk

Zwycięstwo drużyny Powiatu Pułtuskiego w meczu towarzyskim z Gminą PułtuskW środę 3 maja, na pułtuskim stadionie, odbył się mecz towarzyski Gmina Pułtusk vs. Powiat Pułtuski, zorganizowany w ramach imprez towarzyszących obchodom 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po zaciętej walce, przy dopingu kibiców, spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Powiatu Pułtuskiego 5:2!

Zawodników Powiatu poprowadził kapitan drużyny Paweł Brodzki – radny Rady Powiatu w Pułtusku. Ponadto w drużynie Powiatu Pułtuskiego zagrali:

Paweł Brodzki – radny Rady Powiatu w Pułtusku – kapitan
Adrian Rogalski – mieszkaniec Powiatu Pułtuskiego – bramkarz
Kamil Czarnecki – mieszkaniec Gminy Winnica – bramkarz
Damian Reszka – Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku
Jakub Kowalewski – DPS Ołdaki
Kacper Kowalewski – DPS Ołdaki
Michał Żebrowski – DPS Ołdaki
Gracjan Lachowski – DPS Ołdaki
Kamil Michałowski – KP PSP w Pułtusku
Marek Balcerzak – KPP w Pułtusku
Patryk Bartczak – KPP w Pułtusku
Daniel Borucki – KP PSP w Pułtusku
Patryk Todorowski – KP PSP w Pułtusku
Kamil Borucki – KP PSP w Pułtusku
Andrzej Elak – KP PSP w Pułtusku

Reprezentacja Powiatu pokonała bramkarza Gminy Pułtusk Mateusza Miłońskiego (Nadnarawianka Pułtusk) aż 5 razy. W bramce Powiatu piłka znalazła się 2 razy. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 5:2. Bramki dla Powiatu strzelili: Patryk Todorowski (2), Marek Balcerzak (1), Patryk Bartczak (2).

Zwycięstwo drużyny Powiatu Pułtuskiego w meczu towarzyskim z Gminą Pułtusk

Puchar z rąk Przewodniczącego Rady Powiatu w Pułtusku Tadeusza Nalewajka oraz Burmistrza Miasta Pułtusk Wojciecha Gregorczyka, w imieniu wszystkich zawodników, odebrał kapitan drużyny Paweł Brodzki. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za godne reprezentowanie barw Powiatu Pułtuskiego! Gratulacje składamy również drużynie Gminy Pułtusk za dzielną walkę i dwie zdobyte bramki.