Oddanie do użytku Działu Rehabilitacji i Hospicjum Stacjonarnego w Szpitalu Powiatowym Gajda-MedW czwartek 20 kwietnia, w Szpitalu Powiatowym Gajda-Med w Pułtusku, odbyło się uroczyste oddanie do użytku Działu Rehabilitacji oraz Hospicjum Stacjonarnego w Bloku „B”. Zebranych powitał Prezes Zarządu Szpitala Powiatowego Gajda-Med. prof. nadzw. dr hab. Robert Gajda, który podsumował działania zmierzające do realizacji tej inwestycji. Samorząd Powiatu Pułtuskiego reprezentował Starosta Jan Zalewski wraz z Wicestarostą Beatą Jóźwiak oraz Przewodniczącym Rady Powiatu w Pułtusku Tadeuszem Nalewajkiem. Z ramienia powiatu obecni byli również członkowie Zarządu Powiatu oraz radni Rady Powiatu.