Dzienne archiwum: 24 maja 2024

Dzień Patrona Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz w PułtuskuW piątek 24 maja, społeczność Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz w Pułtusku świętowała Dzień Patrona – Anny Karłowicz. W tym roku uroczystość miała wyjątkowy charakter – zbiegła się z 20. rocznicą śmierci Patronki ośrodka, a jej mottem przewodnim były słowa: „Wystarczy zamknąć oczy, żeby ujrzeć wszystko, za czym się tak tęskni”. Zaproszonych gości, uczniów, wychowawców, emerytowanych nauczycieli, pracowników ośrodka oraz rodziców podopiecznych powitała dyrektor SOSW Aldona Iniarska. Władze Samorządu Powiatu Pułtuskiego reprezentowała Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak wraz z Sekretarzem Powiatu Katarzyną Jankowską i Skarbnikiem Powiatu Renatą Krzyżewską. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło taty śp. Anny Karłowicz – Franciszka Góreckiego.