Zmiana organizacyjna w obsłudze klientów Powiatowego Urzędu Pracy w Pułtusku

Zmiana organizacyjna w obsłudze klientów Powiatowego Urzędu Pracy w PułtuskuW związku z prowadzonymi w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pułtusku pracami remontowymi, informujemy, że od 9 sierpnia (środa) do odwołania, nastąpią zmiany organizacyjne w dostępie do wnętrza budynku oraz w obsłudze klientów urzędu.

Z użytkowania zostanie wyłączone wejście „A”. Do siedziby urzędu będzie w tym czasie prowadziło wejście od strony Centrum Aktywizacji Zawodowej – oznaczone jako Wejście „B”. Zawieszony zostanie również „Kolejkowy System Obsługi”. Na stanowisko obsługi należy udać się bezpośrednio po wejściu do budynku, bez uprzedniego pobraniu biletu z urządzenia dedykowanego (Infokiosku). Za czasowe niedogodności i utrudnienia w dostępie do Urzędu przepraszamy.