XVI Damsko-Męskie Spotkania Marcowe w pułtuskim Lelewelu

XVI Damsko-Męskie Spotkania Marcowe w pułtuskim LeleweluJuż po raz szesnasty, we wtorek 7 marca, w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej im. Joachima Lelewela, odbyły się Damsko-Męskie Spotkania Marcowe. Przybyło na nie liczne grono Pań i Panów, aby wspólnie świętować Dzień Kobiet. Powiat Pułtuski reprezentował Starosta Jan Zalewski wraz z Wicestarostą Beatą Jóźwiak.

Wszystkich gości powitała dyrektor PBP im. Joachima Lelewela Bożena Potyraj i zaprosiła do wysłuchania koncertu Kuby Michalskiego – kompozytora, gitarzysty i wokalisty, laureata Festiwalu Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie. Życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył Starosta Jan Zalewski oraz Zastępca Burmistrza Pułtuska Mateusz Miłoszewski.
Spotkanie zakończył słodki poczęstunek – tort ufundował Samorząd Powiatu Pułtuskiego, zaś szampana Samorząd Gminy Pułtusk.

zdj. PBP im. Joachima Lelewela