Władze Powiatu Pułtuskiego wzięły udział w XIX Kweście na renowację zabytkowych nagrobkówJuż po raz XIX, w dniu Wszystkich Świętych, na cmentarzu Świętego Krzyża, została przeprowadzona Kwesta na rzecz zabytkowych nagrobków. W tę niezwykle potrzebną akcję włączają się także władze Powiatu Pułtuskiego. Wśród kwestujących 1 listopada na pułtuskiej nekropolii obecni byli: Starosta Pułtuski Jan Zalewski, Wicestarosta Beata Jóźwiak, Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Nalewajk, radni powiatowi oraz przedstawiciele jednostek organizacyjnych Powiatu Pułtuskiego. Dzięki hojności darczyńców, kwestującym i organizatorom akcji udało się zebrać rekordową sumę 17 511, 25 zł. Do puszek trafiło również 10 funtów i 5 euro.