Wielkanocne spotkanie w SOS-W im. Anny Karłowicz w Pułtusku

Wielkanocne spotkanie w SOS-W im. Anny Karłowicz w PułtuskuW czwartkowe przedpołudnie 30 marca, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Anny Karłowicz w Pułtusku, odbyła się uroczystość wprowadzająca społeczność placówki i zaproszonych gości w nastrój i zadumę związaną ze zbliżającymi się Świętami Zmartwychwstania Pańskiego. Zgromadzeni obejrzeli program artystyczny przygotowany przez młodzież – podopiecznych ośrodka, pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców. Hasłem przewodnim spotkania były słowa z Ewangelii wg. św. Mateusza – „A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz.”

Wielkanocne spotkanie w SOS-W swoją obecnością zaszczycili m.in.: proboszcz parafii św. Mateusza w Pułtusku, dziekan dekanatu pułtuskiego ks. inf. Wiesław Kosek, przedstawiciele władz Powiatu Pułtuskiego – Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak, Sekretarz Powiatu Katarzyna Jankowska, Skarbnik Powiatu Renata Krzyżewska oraz radna Rady Powiatu Emilia Gąsecka, a także przewodnicząca pułtuskich struktur oświatowej „Solidarności” Jolanta Siejbik. Nie zabrakło również dyrektorów jednostek organizacyjnych powiatu, przedstawicieli służb mundurowych, przyjaciół ośrodka oraz rodziców dzieci i młodzieży. Zgromadzonych powitała dyrektor SOS-W Aldona Iniarska.