Pułtuski Dzień Ziemi – Samorząd Powiatu Pułtuskiego przyłączył się do akcji sprzątania miasta i gminy„Zbieraj – segreguj – odzyskuj – razem zadbajmy o nasze miasto i gminę” – to hasło tegorocznego Pułtuskiego Dnia Ziemi, którego organizatorem jest Pułtuskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Samorząd Gminy Pułtusk. Akcja sprzątania miasta i gminy odbywa się w ramach Dnia Ziemi, który obchodzimy 22 kwietnia. Przyłączył się do niej również Samorząd Powiatu Pułtuskiego, który w piątek 21 kwietnia, podczas pierwszego dnia sprzątania, reprezentowały szkoły ponadpodstawowe.

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku, Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego, Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa oraz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz, pod opieką nauczycieli, podzieleni na grupy, sprzątali ulice Pułtuska, m.in. ul. Gomulickiego, Nadwodną, Baltazara, Wojska Polskiego, Armii Krajowej, Strzelecką, Białowiejską, Wyszyńskiego, Tysiąclecia, Śniegockiego, Młodzieżową, Gajkowicza w kierunku Popław oraz teren plaży miejskiej. Dziękujemy wszystkim za wkład i zaangażowanie.
W sobotę 22 kwietnia do akcji sprzątania Ziemi przyłączą się pracownicy Starostwa Powiatowego w Pułtusku oraz jednostek organizacyjnych Samorządu Powiatu Pułtuskiego.