„Przyjazny konsumentowi” – najlepsi przedsiębiorcy odebrali statuetki

„Przyjazny konsumentowi” - najlepsi przedsiębiorcy odebrali statuetkiW środę 27 grudnia, podczas ostatniego w tym roku posiedzenia Rady Powiatu w Pułtusku, laureaci XV edycji Konkursu „Przyjazny konsumentowi”, odebrali statuetki ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku. Pamiątkowe puchary, ufundowane przez Pułtuską Gazetę Powiatową, otrzymały również podmioty, które zostały laureatami sondy internetowej. Przebieg i realizację konkursu podsumowała Powiatowy Rzecznik Konsumentów Dorota Ciosek. Statuetki oraz pamiątkowe dyplomy laureatom konkursu wręczył Starosta Pułtuski Jan Zalewski oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Pułtusku Tadeusz Nalewajk, zaś laureatom sondy internetowej redaktor naczelna Pułtuskiej Gazety Powiatowej Anna Morawska.

Wszystkim laureatom tegorocznej edycji Konkursu „Przyjazny Konsumentowi” serdecznie gratulujemy, a konsumentom dziękujemy za udział w głosowaniu na najlepszych przedsiębiorców. Zostali nimi:

Najlepszy Podmiot Działający w Usługach na Terenach Wiejskich Powiatu Pułtuskiego – Zakład Fryzjerski „U Wioli” Wioletta Milewska, ul. Pułtuska 42, Winnica
Najlepszy Podmiot Działający w Handlu na Terenach Wiejskich Powiatu Pułtuskiego – Sklep Spożywczo-Przemysłowy „Monika” Monika Woźniak, Stare Bulkowo 18
Najlepszy Podmiot Działający w Usługach na Terenie Miasta Pułtusk – Agencja Ubezpieczeniowa Joanna Zalewska, ul. Batalionów Chłopskich 4, Pułtusk
Najlepszy Podmiot Działający w Handlu na Terenie Miasta Pułtusk – P.P.H.U. Aureliusz Karkowski, ul. Wyszkowska 33/1, Pułtusk

Laureaci sondy internetowej:

Najlepszy Podmiot Działający w Handlu na Terenie Powiatu Pułtuskiego – P.H.U. „MARES” Marek Cieśla, ul. 17 Sierpnia 19, Pułtusk
Najlepszy Podmiot Działający w Usługach na Terenie Powiatu Pułtuskiego – Agencja Ubezpieczeniowa Joanna Zalewska, ul. Batalionów Chłopskich 4, Pułtusk

Spośród konsumentów, biorących udział w głosowaniu, została wylosowana jedna osoba, Pani Ewelina, która zgodnie z regulaminem otrzymała upominek.

Organizatorami konkursu byli: Zarząd Powiatu w Pułtusku, Powiatowy Rzecznik Konsumentów oraz Pułtuska Gazeta Powiatowa.