Wręczenie podziękowań z okazji Jubileuszu 25-lecia Samorządu Powiatu PułtuskiegoDobiegający końca rok 2023 dla Samorządu Powiatu Pułtuskiego jest rokiem jubileuszowym, w związku z obchodzonym 25-leciem powstania powiatu. 23 listopada 2023 r., w Sali Maneż Domu Polonii w Pułtusku odbyła się oficjalna uroczystość jubileuszowa, podczas której wręczono podziękowania i statuetki wszystkim, którzy przyczynili się do tworzenia i rozwoju samorządu, m.in. Radnym Rady Powiatu wszystkich kadencji. Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu w Pułtusku, w środę 27 grudnia, Starosta Pułtuski Jan Zalewski wraz Przewodniczącym Rady Powiatu w Pułtusku Tadeuszem Nalewajkiem wręczyli podziękowania radnym, którzy nie mogli uczestniczyć w uroczystej gali jubileuszowej 23 listopada.