Patio w ZSZ im. Ruszkowskiego oddane do użytku

Patio w ZSZ im. Ruszkowskiego oddane do użytkuPierwszy dzień wiosny, 21 marca, stał się idealną okazją do uroczystego oddania do użytku rekreacyjnego patio przy Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego. Zmiany, jakie zaszły w tym zakresie, są następstwem kończącej się modernizacji budynku szkoły. Inwestycja realizowana jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego w kwocie 2 485 200,00 zł. Jej łączna wartość wyniosła 4 599 213,11 zł, zaś wkład własny z budżetu Powiatu Pułtuskiego 2114 013,11 zł. Całą społeczność szkolną oraz zaproszonych gości powitała dyrektor zespołu Anna Kmiołek-Gizara. Symbolicznego otwarcia patio dokonała Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak w towarzystwie uczniów, reprezentujących Samorząd Uczniowski.