Życzenia z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Drodzy Rodzice Zastępczy

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, który obchodzimy 30 maja, dziękujemy Państwu za codzienny trud i zaangażowanie w poprawę losu dzieci pozbawionych opieki rodzicielskiej.

Jako Rodzice Zastępczy z wielką odpowiedzialnością budujecie dom dla każdego potrzebującego pomocy dziecka, które trafia pod Waszą opiekę. Wyzwanie, które podejmujecie każdego dnia, świadczy o gotowości do poświęceń oraz otwartości na potrzeby dzieci, które dzięki Waszej trosce zyskują bezpieczną przystań i domową atmosferę.

Przyjmując dzieci pod swój dach, zmieniają Państwo całe życie – ich i swoje. Przygotowujecie je do godnego życia oraz wspólnie pokonujecie codzienne  przeciwności.

Życzymy wielu sukcesów w tym trudnym zadaniu, które z oddaniem realizujecie każdego dnia, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, wytrwałości oraz wielu sukcesów wychowawczych. Niech dobro, jakie sami okazujecie wielokrotnie do Was wraca, a satysfakcją ze sprawowania rodzicielskiej opieki niech będzie uśmiech na twarzach Waszych dzieci.

Jan Zalewski Starosta Pułtuski
Beata Jóźwiak Wicestarosta Pułtuski