„Przyjazny Konsumentowi” – ruszyła XV edycja konkursu

„Przyjazny Konsumentowi” – ruszyła XV edycja konkursu12 września 2023 r. rozpoczęła się XV edycja Powiatowego Konkursu „Przyjazny Konsumentowi”, organizowanego przez Zarząd Powiatu w Pułtusku, Pułtuską Gazetę Powiatową oraz Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Zadaniem konsumentów będzie wypełnienie kuponów konkursowych, za pośrednictwem których wskażą ich zdaniem najlepiej funkcjonujące i najbardziej przyjazne przedsiębiorstwa w zakresie usług i handlu. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Celem przedsięwzięcia jest:
– wyłonienie i promowanie wyróżniających się sprzedawców oraz usługodawców z terenu Powiatu Pułtuskiego;
– zachęcenie konsumentów do wyłonienia i nagrodzenia tych przedsiębiorców, którzy w ich ocenie świadczą najwyższy poziom usług;
– uhonorowanie przedsiębiorców, znających i szanujących w swojej codziennej działalności prawa konsumentów.

Należy w sposób prawidłowy i czytelny wypełnić kupon konkursowy, zamieszczony w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej lub publikowany na stronie internetowej www.powiatpultuski.pl, www.pultusk24.pl (załącznik do regulaminu oraz kupon konkursowy do pobrania poniżej).

Regulamin.pdf
KUPONY

O wyborze zwycięskiej placówki zdecyduje największa ilość oddanych głosów. Wśród głosujących zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma upominek.

Kupony konkursowe należy dostarczyć, korzystając z dowolnej formy:
– osobiście w siedzibach organizatorów
– poprzez adres e-mail: redakcja.pgp@pultusk24.pl lub prk@powiatpultuski.pl
– lub przez operatora pocztowego na adres organizatorów z dopiskiem „Konkurs Przyjazny Konsumentowi”

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni konsumenci. Czas trwania konkursu od 12 września 2023 r. do 2 października 2023 r.