XXI KOSA w Domu Pomocy Społecznej w Obrytem

XXI KOSA w Domu Pomocy Społecznej w ObrytemW czwartek 12 września, w Domu Pomocy Społecznej w Obrytem, odbyła się XXI edycja Kabaretowych Obryckich Spotkań Artystycznych Domów Pomocy Społecznej, zorganizowana przez mieszkańców, dyrekcję i pracowników obryckiego DPS-u oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pod jednym dachem”. W wydarzeniu, z ramienia Samorządu Powiatu Pułtuskiego, udział wzięła Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak wraz z Członkami Zarządu Powiatu w Pułtusku Emilią Agatą Gąsecką i Wiesławem Cienkowskim oraz Skarbnikiem Powiatu Pułtuskiego Renatą Krzyżewską. Mieszkańców oraz przybyłych gości powitał dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Obrytem Dariusz Smyk. W tym roku część artystyczną wydarzenia i zabawę taneczną poprowadził zespół „Szyba awaryjna”, natomiast gwiazdą spotkania był kabaret „Widelec”.

XXI KOSA w Domu Pomocy Społecznej w Obrytem

zdj. Pułtuska Gazeta Powiatowa, Pultusk24