XX Kabaretowe Obryckie Spotkania Artystyczne w Obrytem

XX Kabaretowe Obryckie Spotkania Artystyczne w ObrytemJuż po raz XX, w czwartek 12 października, w Domu Pomocy Społecznej w Obrytem, odbyły się Kabaretowe Obryckie Spotkania Artystyczne Domów Pomocy Społecznej. Organizatorami wydarzenia byli mieszkańcy, dyrekcja i pracownicy DPS w Obrytem oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pod jednym dachem”. Przybyłych gości oraz mieszkańców i pracowników domu oraz zaprzyjaźnionych jednostek pomocy społecznej, powitał dyrektor obryckiego Domu Pomocy Społecznej Wojciech Łach. Podczas spotkania Samorząd Powiatu Pułtuskiego reprezentowała Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak, która dokonała oficjalnego otwarcia XX KOSY w Obrytem. Obecni byli także Radni Rady Powiatu – Emilia Gąsecka i Wiesław Cienkowski. W tym roku część artystyczną wydarzenia poprowadził zespół „Baby Full” oraz Kabaret „Rak” z Rudy Śląskiej.