VI Międzypowiatowe Spotkanie Integracyjne WTZ

VI Międzypowiatowe Spotkanie Integracyjne WTZ W środę 4 września, Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak reprezentowała Samorząd Powiatu Pułtuskiego podczas VI Międzypowiatowego Spotkania Integracyjnego, zorganizowanego przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Świeszewie oraz Krajowe Gospodarstwo „Kowalski”. Spotkanie odbyło się w zagrodzie edukacyjnej w Winnikach koło Nasielska, pod hasłem przewodnim „Poznaj, zrozum, zaakceptuj”.

W wydarzeniu u dział wzięli również dyrektorzy jednostek pomocy społecznej Powiatu Pułtuskiego wraz z podopiecznymi i mieszkańcami – Alicja Patalan (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie), Joanna Sobiecka (Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne), Anna Popowicz (Dom Pomocy Społecznej w Pułtusku) oraz Łukasz Ruszkowski (Środowiskowy Dom Samopomocy).