Stypendyści Prezesa Rady Ministrów ze szkół Powiatu Pułtuskiego

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów ze szkół Powiatu Pułtuskiego16 listopada, w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku, odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Spośród 42 uczniów szkół ponadpodstawowych, wyróżniających się wysokimi wynikami w nauce, z terenu pięciu powiatów, stypendiami nagrodzono czworo uczniów szkół, których organem prowadzącym jest Powiat Pułtuski – Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi, Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego oraz Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku. W uroczystości uczniom towarzyszyli nauczyciele, dyrektorzy i wicedyrektorzy szkół.

W gronie stypendystów Prezesa Rady Ministrów znaleźli się:
Dominika Krawczyk, uczennica III klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku
Maria Rzeczkowska, uczennica klasy III I Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku
Michał Szerewicz, uczeń klasy IV TI Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku
Wiktor Kępczyński uczeń III klasy Technik reklamy z Zespołu Szkół im. B. Prusa w Pułtusku