Profilaktyka i edukacja zdrowotna dla kobiet w różnym wieku

Profilaktyka i edukacja zdrowotna dla kobiet w różnym wiekuPowiat Pułtuski realizuje zadanie pn. „Profilaktyka i edukacja zdrowotna dla kobiet w różnym wieku”. Zaplanowane w ramach zadania działania skierowane są do kobiet od 20 roku życia, zamieszkujących tereny gmin: Pułtusk, Obryte i Pokrzywnica. Uczestnictwo w zadaniu zapewnia możliwość wykonania badań laboratoryjnych i skonsultowania wyników z lekarzem. Końcowym etapem realizacji projektu będą spotkania z zakresu edukacji zdrowotnej dla kobiet. Termin zakończenia, zgodnie z umową, to 31 października 2023 r. Całkowita planowana wartość projektu wynosi 100 192,44 zł, z czego 90 000, 00 zł to dofinansowanie z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Zadanie finansowane jest ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego z Samorządowego Instrumentu Wsparcia Zdrowia Kobiety „Mazowsze dla Zdrowa Kobiety 2023” oraz ze środków własnych Powiatu Pułtuskiego.

Profilaktyka i edukacja zdrowotna dla kobiet w różnym wieku