Powierzenie stanowisk dyrektorskich w szkołach Powiatu Pułtuskiego

Powierzenie stanowisk dyrektorskich w szkołach Powiatu Pułtuskiego4 i 12 lipca w Starostwie Powiatowym w Pułtusku odbyły się postępowania konkursowe na stanowiska dyrektorów szkół i placówek prowadzonych przez Powiat Pułtuski.  Powołane przez Zarząd Powiatu komisje   do przeprowadzenia konkursów  pracowały w następującym składzie: trzech przedstawicieli organu prowadzącego, trzech  przedstawicieli organu sprawującego nadzór pedagogiczny, dwóch przedstawicieli rady pedagogicznej, dwóch przedstawicieli rady rodziców oraz przedstawiciele związków zawodowych. Zarząd Powiatu zatwierdził wyniki konkursów  i na posiedzeniu 18 lipca br.  powierzył kandydatom wyłonionym w wyniku postępowania konkursowego stanowiska dyrektorów na 5 lat szkolnych tj.: od 1 września 2024r. do 31 sierpnia 2029r.

W wyniku postepowań konkursowych wybrani zostali:

na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz – Pan Rafał Wiśniewski

na stanowisko dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi – Pani Anna Majewska

na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego – Pani Anna Kmiołek – Gizara

na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku – Pani Dorota Orłowska.

Wszystkim dyrektorom życzymy  realizacji  koncepcji przestawionych podczas konkursu, udanej współpracy z całą  społecznością szkolną  oraz wielu sukcesów  w pracy zawodowej.