Podsumowanie rocznej działalności Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Pułtusku

Podsumowanie rocznej działalności Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w PułtuskuWtorek 3 października był dla podopiecznych, dyrekcji i pracowników pułtuskiego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego dniem wyjątkowym. Dokładnie rok temu przecięto wstęgę, otwierając kolejną jednostkę pomocy społecznej Samorządu Powiatu Pułtuskiego. Z tej okazji w siedzibie Centrum przy ul. Białowiejskiej odbyła się uroczystość podsumowująca roczną działalność jednostki. Zaproszonych gości oraz uczestników Centrum powitała dyrektor Joanna Sobiecka. Gościem honorowym wydarzenia był pełnomocnik Zarządu Województwa Mazowieckiego ds. Osób Niepełnosprawnych Artur Świercz. W spotkaniu wzięła udział Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak, a także Przewodniczący Rady Powiatu w Pułtusku Tadeusz Nalewajk.

W programie uroczystości nie zabrakło wspomnień związanych z powstawaniem jednostki, a także informacji o jej rocznym funkcjonowaniu. W formie prezentacji podsumowała dotychczasową działalność pierwsza dyrektor CO-M Alicja Patalan, obecnie dyrektor PCPR w Pułtusku, która podczas uroczystości oficjalnie przekazała obowiązki nowej dyrektor Centrum Joannie Sobieckiej.
Wtorkowe spotkanie wzbogacił program artystyczny przygotowany przez podopiecznych CO-M we współpracy z Dorotą Polewaczyk – prezes zarządu Fundacji „Art-Heart”. Uroczystość zakończyły podziękowania oraz degustacja urodzinowego tortu.