Podpisanie umowy na rozbudowę ul. Mickiewicza oraz przebudowę drogi na odc. Kozłówka – Krzemień

Powiat Pułtuski podpisał umowy na „Kompleksową przebudowę dróg powiatowych na terenie Powiatu Pułtuskiego”W czwartek 25 lipca Powiat Pułtuski podpisał umowy na Kompleksową przebudowę dróg powiatowych na terenie Powiatu Pułtuskiego” o łącznej wartości 11 797 979,78 zł. Dofinansowanie inwestycji pozyskano z  Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych w wysokości 10 800 000,00 zł.

Podpisane umowy dotyczą:

• część 1 „Rozbudowa drogi powiatowej nr 3403W (ul. Mickiewicza) w Pułtusku wraz z budową ronda” odc. o dł. ok. 760 m. Wartość inwestycji  wynosi 9 797 979,79 zł. Przedmiot umowy wykonawca zobowiązuje się zrealizować w terminie max. 24 miesiące od daty podpisania umowy.
  • część 2 „Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Kozłówka- Krzemień” odc. o dł. ok. 1250 m, wartość inwestycji 1 999 999,99 zł. Przedmiot umowy wykonawca zobowiązuje się zrealizować w terminie max. 9 miesięcy od daty podpisania umowy.

Wykonawcą obu części zadania jest firma „Drogi i Mosty” Jan Kaczmarczyk m. Kacice.