Nabór projektów w 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

Budżet Obywatelski Mazowsza jest dobrowolną inicjatywą Zarządu Województwa i umożliwia aktywny udział mieszkańców całego regionu w decydowaniu o części budżetu, ponadto integruje i wzmacnia lokalną tożsamość. Dzięki swojemu ogromnemu zasięgowi – obejmuje całe Województwo Mazowieckie, a zarazem dzieli je na 9 pul podregionalnych (podregiony: ciechanowski, ostrołęcki, płocki, radomski, siedlecki, warszawski – wschodni, warszawski – zachodni, żyrardowski, m.st. Warszawa) – daje szansę na udział w procesie ogromnej grupie mieszkańców.

Przed nami 5. edycja Budżetu Obywatelskiego Mazowsza – demokratycznego mechanizmu, w którym każdy mieszkaniec Województwa Mazowieckiego może zgłosić swój projekt na lepszą, przyjaźniejszą przestrzeń oraz atrakcyjniejszą ofertę kulturalno – sportowo – edukacyjną.