Konsultacje w sprawie pozyskiwania funduszy europejskich – zaproszenie na spotkanieKonsultant Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Ciechanowie, w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, będzie udzielał informacji na temat możliwości pozyskiwania funduszy europejskich. Zapraszamy na spotkanie m.in. przedsiębiorców, samorząd powiatowy i gminny, organizacje pozarządowe.

Konsultacje prowadzone będą 23.02.2024 r., w godzinach 12.00-14.30, w Starostwie Powiatowym w Pułtusku, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 11, pokój nr 230 (I piętro).

Ogłoszenie o Mobilnym Punkcie Informacji.pdf