Dofinansowanie na remont budynku Liceum Ogólnokształcącego im. P. Skargi w Pułtusku

17 lipca w sali koncertowej Domu Polonii w Pułtusku, Starosta Pułtuski Jan Zalewski, Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak oraz Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Pułtusku Anna Majewska otrzymali z rąk ministra, członka Rady Ministrów Henryka Kowalczyka promesę na  przeprowadzenie prac remontowych w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Na realizację zadania związanego z przebudową przy zabytku A-1406 – Budynek LO im. P. Skargi w Pułtusku, Powiat Pułtuski otrzymał dofinansowanie w kwocie 1.000.000,00 zł, co stanowi 98% planowanej wartości inwestycji. W ramach inwestycji przewidziano wymianę instalacji: CO z robotami budowlanymi w kotłowni, wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej. Zaplanowano również przeprowadzenie prac naprawczych oraz wymianę oświetlenia na energooszczędne. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to marzec 2024r.

Wręczenie promess na  przeprowadzenie prac remontowych w ramach Rządowego Programu Odbudowy ZabytkówFotografie od  Domu Polonii w Pułtusku.