XII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP

XII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSPDrużyna Ochotniczej Straży Pożarnej z Głodowa zwyciężyła w XII Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych jednostek OSP z terenu Powiatu Pułtuskiego, które odbyły się w niedzielę 10 września, na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na podium stanęli również ochotnicy z Trzepowa (II miejsce) i z Pniewa (III miejsce). Zwycięzcy trzech pierwszych miejsc otrzymali puchary ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku. W zawodach wzięło udział pięć strażackich drużyn. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a zwycięskiej drużynie OSP Głodowo życzymy dalszych sukcesów w zawodach wojewódzkich.

Początek zawodów rozpoczął od złożenia meldunku przez Dowódcę Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej st. kpt. Konrada Chrzanowskiego, który przyjął Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Pułtusku bryg. Jacek Skurzyński. Przybyłych gości oraz zawodników przywitał również Wiceprezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP druh Robert Czyżewski.
XII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze rozegrane zostały według Regulaminu zawodów w dwóch konkurencjach: ćwiczenia bojowe oraz sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami, w których udział więzło 5 drużyn. Sędziom głównym był bryg. Cezary Kisiel, który przewodniczył komisji sędziowskiej w składzie: bryg. Grzegorz Jakubowski, st. ogn. Bogdan Karczmarewicz, mł. asp. Marek Krętkowski oraz mł. asp. Adam Chrzanowski.

Klasyfikacja generalna zawodów:
I miejsce – OSP Głodowo