Awanse zawodowe nauczycieli

30 sierpnia, w Starostwie Powiatowym w Pułtusku, odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom szkół prowadzonych przez Powiat Pułtuski, którzy w czasie wakacji ubiegali się o awans na stopień nauczyciela mianowanego. Akty nadania stopnia wręczyła Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak.

Powołane przez Zarząd Powiatu Komisje Egzaminacyjne w składzie: dwóch ekspertów z listy Ministra Edukacji, dyrektor szkoły, przedstawiciel organu sprawującego nadzór pedagogiczny, przedstawiciel organu prowadzącego – jako przewodniczący oraz na wniosek nauczyciela przedstawiciel związków zawodowych, obradowały 9 lipca oraz 12 i 21 sierpnia br.

W tych dniach awans na stopień nauczyciela mianowanego uzyskali:

Nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz
Ilona Maria Pierzchała, Patrycja Weronika Kwiatkowska, Adam Mościcki, Katarzyna Kurowska, Edyta Nowalińska

Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego
Patrycja Monika Zajączkowska, Patrycja Lipińska

Nauczyciele Zespołu Szkół im. B. Prusa
Edyta Elżbieta Jaskulska, Agnieszka Służała

Nauczyciel Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej
Aleksandra Małgorzata Olbryś

Awanse zawodowe nauczycieli

Przed odebraniem z rąk Wicestarosty Beaty Jóźwiak aktów nadania stopnia awansu zawodowego, nauczyciele złożyli ślubowanie, którego treść określa ustawa – Karta Nauczyciela.

Wszystkim nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.