Zachęcamy do głosowania – wybierz projekty, które Cię interesują i zmieniaj Mazowsze!

Budżet Obywatelski MazowszaTrwa głosowanie na projekty w Budżecie Obywatelskim Mazowsza (“BOM”). Do 23 czerwca 2024 roku można głosować na jeden projekt z puli ogólnowojewódzkiej oraz na jeden projekt w puli regionalnej. Głosowanie odbywa się na www.bom.mazovia.pl.  Wyniki zostaną ogłoszone do 4 lipca. Formularz do głosowania znajduje się pod adresem https://bom.mazovia.pl/glosowanie.

Po kliknięciu przycisku „Głosuj online” w kolejnym kroku podajemy imię, nazwisko, miejscowość, powiat, numer telefonu komórkowego. Do oddania głosu konieczny jest telefon komórkowy, na który zostanie wysłany SMS z kodem weryfikacyjnym. W imieniu osoby niepełnoletniej głos oddaje opiekun prawny. Jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób.

Projekt Młodzi Inżynierowie z Powiatu Pułtuskiego. Nauka przez zabawęProjekt nr 393 pt. „Młodzi Inżynierowie z Powiatu Pułtuskiego. Nauka przez zabawę”, oferuje nowoczesne narzędzia edukacyjne dla dzieci w wieku 5-14 lat i nauczycieli gmin wiejskich z terenu powiatu Pułtuskiego na dodatkowych ponadprogramowych zajęciach. Projekt przyczyni się do rozwijania u dzieci kompetencji XXI wieku, aby jak najlepiej przygotować ich do dynamicznego i zmiennego świata. Zaplanowane działania pomogą w stworzeniu inspirującego środowiska edukacyjnego, które skupi się na rozwijaniu i kształtowaniu kreatywności i innowacyjności, umiejętności rozwiązywania problemów, umiejętności manualnych, efektywnej komunikacji, zdolności do pracy w zespole, myślenia przestrzennego oraz wstępnego zaznajamiania dzieci z podstawami programowania (przedszkola), kompetencji cyfrowych (szkoła podstawowa), matematyki czy muzyki poprzez interaktywne zabawy i ćwiczenia.
Serdecznie zachęcamy do udziału w głosowaniu.