4 miliony dla Powiatu Pułtuskiego na zadanie związane z pomocą społeczną

4 miliony dla Powiatu Pułtuskiego na zadanie związane z pomocą społeczną W poniedziałek 30 września, w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, Powiat Pułtuski podpisał umowę z Samorządem Województwa Mazowieckiego na udzielenie dotacji na realizację zadania pn. „Zakup nieruchomości przy ulicy Spacerowej 11, przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania na dom pomocy społecznej oraz zakup wyposażenia”. Dotacja udzielona została w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego. Umowę z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Adamem Struzikiem podpisał Starosta Pułtuski Jan Zalewski, Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak przy kontrasygnacie Dyrektor Wydziału Finansów Starostwa Powiatowego w Pułtusku Doroty Kalinowskiej.

Zadanie pn. Zakup nieruchomości przy ulicy Spacerowej 11 w Pułtusku, przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania na dom pomocy społecznej oraz zakup wyposażenia współfinansowano ze środków Województwa Mazowieckiego.