Pułtuski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Pułtuski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy32. finał WOŚP, który odbył się pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”, już za nami. W niedzielę 28 stycznia pułtuska orkiestra zagrała w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi, pod przewodnictwem dyrektor Anny Majewskiej. Dzięki zaangażowaniu wielu osób oraz hojności mieszkańców Pułtuska i Powiatu Pułtuskiego udało się zebrać 150 000 zł! Współorganizatorami finału były Samorządy – Powiatu Pułtuskiego i Gminy Pułtusk, reprezentowane w niedzielny wieczór w powiatowym sztabie przez Wicestarostę Pułtuskiego Beatę Jóźwiak, Burmistrza Miasta Pułtusk Wojciecha Gregorczyka i Zastępcę Mateusza Miłoszewskiego.

Punktualnie o godzinie 16 hymnem WOŚP, zagranym przez Miejską Młodzieżową Orkiestrę Dętą OSP Pułtusk, rozpoczął się powiatowy finał, który przepełniony był nie tylko muzyką, ale przede wszystkim licytacjami przedmiotów przekazanych na aukcje oraz dobrą zabawą. Pułtuski sztab na ten wyjątkowy wieczór przygotował dla mieszkańców powiatu mnóstwo atrakcji, dzięki którym każdy mógł wesprzeć cel tegorocznej zbiórki. A jest nim zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Dziękujemy organizatorowi finału – Powiatowemu Sztabowi WOŚP w LO im. Piotra Skargi, wolontariuszom i wszystkim mieszkańcom Powiatu Pułtuskiego za wsparcie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.