„Dla Ciebie Śpiewałem” – zaproszenie na muzyczne widowisko

Zapraszamy na widowisko z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego, organizowane przez Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury oraz Samorząd Gminy Pułtusk. Parterem wydarzenia jest Samorząd Powiatu Pułtuskiego. Spektakl odbędzie się 24 października 2023 roku o godz. 18:00 w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku. Wstęp będzie bezpłatny.

Spektakl “Dla Ciebie Śpiewałem” jest rozrywkowym widowiskiem, które powstało w 2022r. z okazji 120 urodzin Jana Kiepury. Artyści zaprezentują utwory z repertuaru Jubilata, jego żony Marty Eggerth, Hanki Ordonówny i Eugeniusza Bodo. Wydarzeniu artystycznemu towarzyszyć będzie wystawa przygotowana przez Mazowiecki Teatr Muzyczny pt. „Jan Kiepura. Wielka sława to fakt!” wraz z prelekcją.