Spotkanie promocyjne w ZSZ im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku

Spotkanie promocyjne w ZSZ im. Jana Ruszkowskiego w PułtuskuW czwartek 4 kwietnia, w ZSZ im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku, odbyło się spotkanie promocyjne szkoły, w którym uczestniczyli zaproszeni goście – dyrektorzy szkół podstawowych, wychowawcy, nauczyciele, a także przedstawiciele lokalnego samorządu, instytucji i firm. Podczas spotkania  dyrektor szkoły Anna Kmiołek-Gizara przedstawiła ofertę edukacyjną na rok szkolny 2024/2025 oraz omówiła najważniejsze działania, podejmowane w celu poprawy infrastruktury i bazy dydaktycznej szkoły.

Podczas spotkania Sekretarz Powiatu Katarzyna Jankowska przedstawiła ofertę edukacyjną wszystkich szkół prowadzonych przez Powiat Pułtuski. Podkreśliła, że dzięki udanej współpracy Zarządu Powiatu z dyrektorami była to w dużej mierze kadencja dla oświaty. Sekretarz Powiatu podziękowała dyrekcji i nauczycielom zespołu za liczne projekty edukacyjne i przedsięwzięcia, w realizacji których Zespół Szkół Zawodowych jest niekwestionowanym liderem. Głównym punktem spotkania było podpisanie porozumienia o współpracy z firmą Mardom Home, reprezentowaną przez prezes Martę Kowalczyk oraz z Batalionem Dowodzenia Wojsk Lądowych w Białobrzegach, reprezentowanym przez majora Piotra Kamieńskiego, w którego imieniu umowę podpisał kapitan Jakub Stępniak.
Na zakończenie spotkania Dyrektor Anna Kmiołek-Gizara oprowadziła gości po szkole, prezentując efekty modernizacji budynku.

zdj. ZSZ im. Jana Ruszkowskiego