Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu dla Starosty Pułtuskiego Jana Zalewskiego

18 października podczas Gali Jubileuszu 20-lecia Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej Starosta Pułtuski – Jan Zalewski otrzymał Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu za wieloletnie osiągnięcia w działaniach na rzecz dobra wspólnego i polityki społecznej.
Fundacja Akademia Polskiego Sukcesu jest od 1990 roku rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu . Co roku Kapituła Medalu przyznaje odznaczenia osobom, które w sposób istotny wpływają na rozwój gospodarki, wykazują zaangażowanie społeczne i podejmują działania na rzecz rozwoju lokalnych społeczności. Medale APS przyznawane są w czterech kategoriach (medal złoty z diamentem, złoty medal, srebrny medal oraz medal brązowy) i są prestiżowymi nagrodami, które stanowią wyróżnienie dla firm pod względem marki i jakości świadczonych usług.