„ZDROWE ŻYCIE BEZ POŚPIECHU I STRESU” – DRUGI PIKNIK ZDROWOTNY W RAMACH PROJEKTU „MUSIMY SIAĆ…”

W niedzielę, 17 kwietnia 2016 r.  na terenie Domu Polonii w Pułtusku odbył się drugi piknik zdrowotny pod hasłem „ZDROWE ŻYCIE BEZ POŚPIECHU I STRESU” w ramach projektu „Musimy siać…” Program profilaktyki i promocji zdrowia psychicznego u dzieci i młodzieży w powiecie pułtuskim.

Uczestników pikniku przywitano salwą armatnią.
Podczas rodzinnego pikniku można było wziąć udział w konkursach, quizie dot. promocji zdrowia psychicznego – których wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni nagrodami, obejrzeć występ uczestników Studia Tańca SWAG Olgi Nitkowskiej-Brejniak oraz występy wokalistów z MCKiS w Pułtusku. Poza sceną na dzieci czekały kolejne atrakcje przygotowane przez animatorów –  był szczudlarz, malowano twarze, była możliwość samodzielnego wykonania stresopochłaniaczy, ogromnych baniek mydlanych, skręcanych balonów. Do dyspozycji uczestników pikniku udostępniono plac zabaw, a w nim: huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownicę, karuzelę, basen z piłeczkami, zabawki dmuchane (skakaniec, zjeżdżalnia). Dzieci brały udział w słownej układance XXL oraz konkurencjach sportowych  i sprawnościowych.
Na wszystkich uczestników pikniku czekał poczęstunek i możliwość udania się w rejs po Narwi zamkową gondolą.
Możliwość bezpłatnego skorzystania z licznych atrakcji oraz ładna pogoda sprawiły, że wiele rodzin wspólnie, miło spędziło czas na pikniku nad Narwią.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC