Za nami 26. Finał WOŚP

W niedzielę, 14 stycznia 2018 r. Pułtuszczanie po raz 26 zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.  W ramach tegorocznego Finału WOŚP – na terenie powiatu pułtuskiego udało się zebrać 59.127,60 zł (w tym: 10.133,00 zł – zebrano w ramach kwest szkolnych, 44.094,60 zł – kwest ulicznych, 4.900,00 zł w ramach licytacji).

26.Finał odbył się w sali kina MCKiS w Pułtusku a Powiatowy Sztab WOŚP, jak corocznie działał w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku.

Podczas Finału wręczono nagrody laureatom konkursów  Burmistrza Miasta Pułtusk oraz nagrody Starosty Pułtuskiego –  które otrzymali:

– wolontariusze z powiatu pułtuskiego, którzy zebrali najwięcej pieniędzy  w ubiegłorocznym finale WOŚP:  I m-ce – Jan Bąk, II m-ce- Jakub Wroniak, III m-ce – Emilia Kwiatkowska

–Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku –  szkoła, która wśród szkół na terenie powiatu pułtuskiego zebrała najwięcej pieniędzy w ramach tegorocznego finału,

– Niepubliczne Przedszkole MINILAND w Pułtusku – przedszkole, które wśród przedszkoli  na terenie powiatu pułtuskiego zebrało najwięcej pieniędzy w ramach tegorocznego finału,

– Zespół Placówek Oświatowych w Obrytem – nagroda specjalna za  szczególne zaangażowanie w kwestowanie na rzecz WOŚP .

Dla uczestników Finału wystąpiły zespoły muzyczne – Blueberry Hill, Retrospekcja,  Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy OSP w Pułtusku oraz grupa taneczna SWAG  Olgi Nitkowskiej – Brejnak.