XXV Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza

17 września 2022 r. na pułtuskim rynku odbyła się prezentacja pułtuskich zakładów pracy podczas XXV Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza. W tym roku Powiat Pułtuski reprezentowali: Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pułtusku, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Anny Karłowicz w Pułtusku, Dom Pomocy Społecznej w Pułtusku oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pułtusku.

Tego samego dnia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku odbył się Turniej w podnoszeniu ciężarów z okazji Jubileuszu 50-lecia Miejskiego Klubu Sportowego „Narew”. Podczas uroczystości wręczone zostały: Puchar Starosty Pułtuskiego dla najlepszego Juniora Turnieju, który otrzymała Piotr Ćwik oraz Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk dla najlepszego zawodnika, który wywalczył Patryk Bęben.