X edycja konkursu PRZYJAZNY KONSUMENTOWI

Już po raz dziesiąty Konsumenci, głosując w konkursie PRZYJAZNY KONSUMENTOWI,  mogą nagrodzić najlepsze podmioty handlowe i usługowe działające na terenie miasta Pułtusk i  na terenach wiejskich powiatu pułtuskiego. Konkurs  organizowany jest przez Zarząd Powiatu w Pułtusku, Powiatowego Rzecznika Konsumentów i „Pułtuską Gazetę Powiatową”.

Zwycięzcy każdej z kategorii otrzymują statuetkę i dyplom, a także możliwość nieodpłatnego zamieszczenia oferty reklamowej swojej firmy na łamach dowolnego numeru „Pułtuskiej Gazety Powiatowej”.
Zwycięzcy sondy internetowej otrzymają statuetkę, dyplom, a także możliwość tygodniowego, nieodpłatnego zamieszczenia oferty reklamowej swojej firmy na www.pultusk24.pl w wybranym przez siebie terminie.

Zachęcamy do udziału w konkursie – spośród osób biorących udział w głosowaniu zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma upominek.
Głosowanie potrwa do 31 sierpnia 2018 r.

REGULAMIN KONKURSU – pobierz