Wsparcie finansowe dla sportowców Zuzanny Czymerskiej i Pawła Szmei

Zarząd Powiatu w Pułtusku docenił wysokie osiągnięcia sportowe członków Klubu Sportowego Narew i udzielił wsparcia finansowego, z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupów związanych z przygotowaniem do zawodów, Pani Zuzanny Czymerskiej (aktualnie uczennicy Zespołu Szkół im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku) oraz Pana Pawła Szmei (absolwenta Zespołu Szkół im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku).

Zuzanna Czymerska – sztangistka, w 2019 r. zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Młodzików, w tym samym roku reprezentowała kraj na Mistrzostwach Europy Juniorów zajmując IV miejsce i zdobywając jednocześnie brązowy medal w rwaniu.
Paweł Szmeja również sztangista, reprezentant kraju na Mistrzostwach Europy w 2019 r. gdzie zajął V miejsce i wywalczył srebrny medal w rwaniu. Największym sukcesem Pawła Szmei było zwycięstwo w 29 Challengu „Złota Sztanga” prowadzonym przez redakcję „Sportu” i PZPC. Tytuł najlepszego zawodnika w kraju w 2019 r. postawił go obok takich sportowych sław – zwycięzców Chellengu w poprzednich latach, jak olimpijczycy: Zygmunt Smalcerz, Tadeusz Rutkowski, Marek Seweryn.

Gratulujemy zawodnikom osiągniętych wyników sportowych oraz życzymy dalszych sukcesów.