Wręczono stypendia Starosty Pułtuskiego – V Sesja Rady Powiatu w Pułtusku

Wręczenie nagrodyW dniu 6 marca 2019 r., podczas V Sesji Rady Powiatu w Pułtusku Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Nalewajk, Starosta Jan Zalewski, Wicestarosta Beata Jóźwiak w imieniu własnym, Burmistrza Miasta Pułtusk oraz Radnych Rady Powiatu, w sposób szczególny odnieśli się do zaproszonego na sesję Pana Mieczysława Waleśkiewicza. Za aktywność na rzecz rozwoju pszczelarstwa w Polsce, długoletnie
i rzetelne wykonywanie obowiązków Prezesa Związku Pszczelarzy Północnego Mazowsza w Ciechanowie
oraz Prezesa Koła Pszczelarzy w Pułtusku złożono serdeczne życzenia zdrowia, przyjemności płynącej z dzielenia się pasją oraz samych udanych zbiorów.
Otrzymali je uczniowie, którzy w I semestrze roku szkolnego osiągnęli średnią ocen co najmniej 5,0 oraz uczniowie, którzy mogą się pochwalić osiągnięciami w dziedzinie sportu.

W Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:
1. Gabriela Karkowska
19. Amanda Orłowska
20. Agnieszka Piekarska
21. Natalia Wysocka

W Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku stypendium za bardzo dobre wynik w nauce otrzymali:
1. Konrad Holender
2. Patrycja Zadworna
3. Karolina Morawska
4. Ilona Ogrodnik
5. Weronika Niegocka
6. Aleksandra Malicka