Wręczono STYPENDIA STAROSTY oraz nagrody w konkursie PRZYJAZNY KONSUMENTOWI

Wczorajsza XI Sesja Rady Powiatu w Pułtusku rozpoczęła się wręczeniem symbolicznych statuetek zwycięzcom konkursu „PRZYJAZNY KONSUMENTOWI” oraz stypendiów Starosty Pułtuskiego dla najzdolniejszych uczniów powiatowych szkół.
Informacja o laureatach konkursu „PRZYJAZNY KONSUMENTOWI” znajduje się:

Rozstrzygnięcie konkursu „Przyjazny Konsumentowi”

Pamiątkowe statuetki oraz nagrody zwycięzcy odebrali z rąk Starosty Pułtuskiego Jana Zalewskiego, Przewodniczącego Rady Powiatu w Pułtusku Tadeusza Nalewajka oraz Powiatowego Rzecznika Konsumentów Longiny Liszewskiej.

Na podstawie Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów oraz regulaminu w sprawie przyznawania stypendiów sportowych przyznane zostały stypendia Starosty Pułtuskiego. Otrzymali je uczniowie, którzy w II semestrze roku szkolnego 2018/2019 osiągnęli średnią ocen co najmniej 5,0 oraz uczniowie, którzy mogą się pochwalić osiągnięciami w dziedzinie sportu.

Stypendia wręczone przez Starostę Pułtuskiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu w Pułtusku Tadeusza Nalewajka odebrali:

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. P. Skargi w Pułtusku:
1. Damian Gierek
2. Mateusz Paweł Piątek
3. Alicja Marcinkowska
4. Oliwia Domała
5. Aleksandra Gregajtys
6. Emilia Jenoch
7. Gabriela Karolina Karkowska
8. Julita Pawlak
9. Piotr Baprawski
10. Damian Kiela
11. Daniel Stańkowski
12. Weronika Wysocka
13. Norbert Olkowski
14. Zuzanna Kaim
15. Zuzanna Myszor
16. Pola Wójtowicz
17. Zuzanna Charzyńska
18. Wiktoria Anna Drobot
19. Dominik Krzysztof Nuszkiewicz

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego:
1. Szymon Boligłowa
2. Katarzyna Borek
3. Tomasz Czajkowski
4. Kacper Domżalski
5. Kamil Sebastian Gerek
6. Wiktoria Jaglarska
7. Patrycja Karkowska
8. Jakub Kuciński
9. Emilia Kwiatkowska
10. Jakub Lesiński
11. Weronika Niegocka
12. Hubert Nowak
13. Kacper Pawlak
14. Sebastian Pęk
15. Filip Prusiński
16. Ewa Rosińska
17. Weronika Szymańska
18. Paulina Ulatowska
19. Agnieszka Wiśniewska
20. Dawid Wolniak
21. Patrycja Zadworna
22. Karolina Żurawińska

Uczniowie Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa:
1. Dagmara Piątkowska
2. Weronika Łuniewska
3. Viktoriia Zderka
4. Klaudia Kempczyńska
5. Julita Małgorzata Gajowiecka
6. Aneta Kuczyńska
7. Patrycja Orłowska

Za osiągnięcia artystyczne stypendium otrzymała:
uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku: Olga Rutkowska

Za osiągnięcie wysokich wyników sportowych stypendia otrzymali:

uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Pułtusku: Zuzanna Kamińska

uczennica Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku: Olga Gąsiewska