VII Wystawa Twórczości Osób Niepełnosprawnych

19 kwietnia 2018 roku w sali pułtuskiego Kina Narew odbyło się uroczyste otwarcie VII Wystawy Twórczości Osób Niepełnosprawnych, która trwać będzie do 26.04.2018 r. Głównym celem wystawy jest prezentacja, w Galerii 4 Strony Świata, prac plastycznych podopiecznych powiatowych instytucji i placówek opieki społecznej.

Organizatorami wystawy są: Starosta Pułtuski oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pułtusku, a współorganizatorami: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Anny Karłowicz w Pułtusku, Środowiskowy Dom Samopomocy w Pułtusku, Domy Pomocy Społecznej w Pułtusku,  Obrytem i Ołdakach oraz Miejskie Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku.

Uświetnieniem uroczystości były występy artystyczne: uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha pod kierunkiem Martyny i Marka Karwańskich, uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku pod kierunkiem Marty Dobrzyńskiej, uczennic Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz w Pułtusku, uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Pułtusku oraz mieszkańców Domów Pomocy Społecznej w Obrytem, Ołdakach i Pułtusku.